aktualności

Nowe zasady funkcjonowania Muzeum od 4 maja

dodano: 2020-04-30 11:04:46

TURYSTO, MIESZKAŃCU
Zwiedzanie muzeum jest możliwe w warunkach zapewniających Wam bezpieczeństwo związane z epidemią koronawirusa.
Zwiedzanie odbywać się może w maksymalnie 2 osobowych grupach, między którymi musi być zachowany odstęp 2 m. Z uwagi na te ograniczenia wskazana jest rezerwacja telefoniczna dla wszystkich, którzy będą chcieli obejrzeć ekspozycje. Podczas rozmowy zostanie ustalony termin zwiedzania. Wszystkie działania mają na celu udostępnienie zabytkowego obiektu i mieszczących się w nim ekspozycji dla zwiedzających w sposób bezpieczny. Wprowadzone zasady preferują zwiedzanie rodzinne: turyści będą rozpoczynali wędrówkę po muzeum tak, aby poszczególne sale były w momencie zwiedzania do dyspozycji jednej rodziny.
Zwiedzający będą musieli poruszać się po muzeum w maseczkach i rękawiczkach, a pracownicy kontaktujący się ze zwiedzającymi będą wyposażeni w przyłbice ochronne lub/i maseczki oraz rękawiczki, a także zachowają zwiększoną odległość od widzów.
Muzeum przygotowało program lekcji muzealnych dla grup maksymalnie 10 osobowych, które odbywać się będą na auli z zachowaniem zasad bezpiecznej odległości. Obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie grupy w celu przygotowania auli.
Wprowadzone zostają godziny zwiedzania dla osób 65+ w godzinach od 11.00-13.00.
Muzeum zapewni środki dezynfekujące dla zwiedzających, które dostępne będą w dozownikach przy wejściu do placówki wraz z odpowiednią informacją o zasadach dezynfekcji.
Czasowo zaniechano wydarzeń dla większych grup osób.
Z poważaniem,
Dyrektor Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna Kamila Czechowska
UWAGA !
PO WEJŚCIU DO MUZEUM NIEZWŁOCZNIE ZDEZYNFEKUJ RĘCE
DBAJMY O ZDROWIE NAS WSZYSTKICH!


TELEFON KONTAKTOWY MUZEUM: 52 3842475
EMAIL: muzeum@szubin.net
Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna, ul. Szkolna 2, 89-200 Szubin, tel. (0-prefix-52) 384-24-75
kreacja i wykonanie InterMan