aktualności

Gra miejska - zapraszamy

dodano: 2020-08-20 14:08:56

Muzeum Ziemi Szubińskiej zaprasza do udziału w projekcie pt. Wojna polsko-bolszewicka i jej wielkopolski ślad. Jednym z działań zaplanowanych przez muzeum jest gra miejska w sobotę 19 września 2020 r. w godz. 9.00-13.00. Zapraszamy chętnych do udziału w przedsięwzięciu, które odbywać się będzie na terenie Szubina. Zapisywać się można telefonicznie lub osobiście, w godzinach pracy muzeum do poniedziałku 14 września. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców, opiekunów lub nauczyciela. Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego ,,Koalicje dla Niepodległej".
Program przewiduje:
1. Zbiórkę w Muzeum Ziemi Szubińskiej, zapoznanie z projektem i działaniami w ramach gry miejskiej.
2. Wręczenie pakietu wyżywienia (woda, słodka przekąska).
3. Rajd szlakiem miejsc pamięci: ul. Szkolna, pl. Kościelny, ul. Rynek, ul. Kcyńska, ul. 3 Maja, pl. Wolności, ul. Kcyńska - biblioteka, cmentarz ul. Nakielska, park przy ul. Nakielskiej, Muzeum.
4. Podsumowanie gry miejskiej w Muzeum Ziemi Szubińskiej. Wręczenie okolicznościowego gadżetu - kubka, poczęstunek.

Z uwagi na panującą pandemię planowany jest start grup uczestników w różnych godzinach - informacje otrzymają opiekunowie grup. Uczestnicy proszeni są o zachowanie reżimu sanitarnego.

Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna, ul. Szkolna 2, 89-200 Szubin, tel. (0-prefix-52) 384-24-75
kreacja i wykonanie InterMan