aktualności

Ranking jakiego jeszcze nie było! Najbardziej wpływowe osoby w turystyce!

dodano: 2021-01-28 09:01:14

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w rankingu portalu Pojezierze24.pl w kategorii „Najbardziej wpływowych osób w turystyce na Pojezierzu Gnieźnieńskim w latach 2019-2020”. na 6 pozycji znalazła się kustosz szubińskiego muzeum Kamila Czechowska. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie poniżej: https://pojezierze24.pl/aktualnosci/ranking-jakiego-jeszcze-nie-bylo-najbardziej-wplywowe-osoby-w-turystyce,13110?fbclid=IwAR1Q4AaoQckwKG-zeE-EJuD9nqtpJkJ8oKuhQkUfEex1wFm0m7IzSW_uVIc
Na portalu czytamy m.in. : Po raz pierwszy nasz portal Pojezierze24.pl zdecydował się przedstawić listę „Najbardziej wpływowych osób w turystyce na Pojezierzu Gnieźnieńskim w latach 2019-2020”. Wyboru dokonali dziennikarze naszego portalu. Celem rankingu jest wskazanie osób, które najbardziej angażują się w rozwój i promocję turystyki w regionie w którym działa nasz portal oraz zaprezentowanie tych osób.
Kogo wzięliśmy pod uwagę w naszym rankingu? Są to osoby pochodzące z takich środowisk jak właściciele biur podróż, hotelarze, samorządowcy, przedstawiciele organizacji turystycznych, stowarzyszeń i fundacji zajmujących się szeroko rozumianą turystyką (historią i kulturą), reprezentanci muzeów, przewodnicy i naukowcy związanych z turystyką.
W związku z faktem, że rok 2020 w turystyce został zdominowany przez koronawirusa, co sprawiło, że nie wszyscy mogli się wykazać, wzięliśmy również pod uwagę działania w roku 2019.
W rankingu uwzględniliśmy osoby, które w 2019 i 2020 roku odcisnęły piętno na turystyce na Pojezierzu Gnieźnieńskim. I co chcemy podkreślić, jest to ocena naszych dziennikarzy, biorąca pod uwagę dokonania zawodowe, biznesowe czy polityczne, przyczyniające się do zmian w szeroko rozumianej branży turystycznej, do jej rozwoju i promocji. Pod uwagę wzięliśmy dokonania i aktywność tych osób w latach 2019 i 2020, szczególnie zaś rok 2019, ponieważ rok ubiegły był praktycznie rokiem martwym w turystyce.
Poprzez ranking chcemy też zaprezentować sylwetki wielu osób, które bardzo aktywnie działają w swoich środowiskach (a tym samym oddziaływają na turystykę na Pojezierzu Gnieźnieńskim) a często nie są szerzej znane, albo wręcz anonimowe.
Zdajemy sobie sprawę, że nasz ranking może spotkać się z różnymi komentarzami – i to też jest naszym celem, bo oprócz pokazania ludzi najaktywniejszych w turystyce na Pojezierzu Gnieźnieńskim, chcemy jednocześnie pobudzić innych do działania. Za rok bowiem przedstawimy kolejny ranking.
W naszym rankingu nie uwzględniliśmy osób związanych z portalem Pojezierze24.pl, które także mają wpływ na turystykę w naszym regionie: Karola Soberskiego, Mariusza Borowiaka i Damiana Rybaka."

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie poniżej: https://pojezierze24.pl/aktualnosci/ranking-jakiego-jeszcze-nie-bylo-najbardziej-wplywowe-osoby-w-turystyce,13110?fbclid=IwAR1Q4AaoQckwKG-zeE-EJuD9nqtpJkJ8oKuhQkUfEex1wFm0m7IzSW_uVIc

Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna, ul. Szkolna 2, 89-200 Szubin, tel. (0-prefix-52) 384-24-75
kreacja i wykonanie InterMan