zhp szubin

Harcerze sadzili las
W dniu 21 kwietnia 2018 r. udaliśmy się do w okolice Lubostronia, gdzie wzięliśmy udział w sadzeniu lasu przez harcerzy pn. 100 hektarów na 100 lecie ZHP i Niepodległości, na terenach dotkniętych skutkami nawałnicy, która przeszła przez nasz region w sierpniu ubiegłego roku.
7 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska FENIKS w Szubinie, im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego wraz z członkami Harcerskiego Instruktorskiego Kręgu Seniorów w Szubinie nasadzili w krótkim czasie ponad 400 sadzonek świerków i dębów.
Pokazaliśmy, że harcerze z Szubina posiadają cechy patriotyczne i zgodnie z punktem prawa harcerskiego Harcerz miłuje przyrodę i stara się ją poznać pozostawimy coś po sobie, dla przyszłych pokoleń, oraz zrobiliśmy coś dla naszej Ziemi. Mamy nadzieję, że jeszcze powrócimy i równie z wielką przyjemnością dołożymy cząstkę siebie na przyszłe lata.
Dziękujemy za świetną pracę i duże zaangażowanie!
CZUWAJ!
pwd. Roksana Lewandowska HO.

 Harcerze sadzili las Harcerze sadzili las Harcerze sadzili las Harcerze sadzili las Harcerze sadzili las Harcerze sadzili las Harcerze sadzili las Harcerze sadzili las

powrót do poprzedniej strony


Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna, ul. Szkolna 2, 89-200 Szubin, tel. (0-prefix-52) 384-24-75
kreacja i wykonanie InterMan